Новини та події

Фініш "Формули врожайності" - День Поля в Київській області!

11.07.2016
31 червня 2016 року біля села Ксаверівка пройшов фінал кваліфікаційних заїздів "Формули врожайності" - останній в цьому році День Поля нашої компанії. Цей захід був надзвичайно цікавим, тому що саме в цьому дослідно-демонстраційному центрі нашим гостям було презентовано найбільшу кількість дослідів з використання різних технологій захисту польових культур - майже 30!

Триатлон – переможець в номінації «Ажіотаж року»

07.07.2016
Наші давнішні партнери та добрі друзі ТзОВ “ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ” 24 червня 2016 року святкували одразу два свята – День Поля та День народження. В свій 15-річний ювілей привітати їх прийшли майже 700 гостей, з якими організатори свята поділились секретами свого успіху та святковим настроєм.

Ралі "Формула врожайності" вже в Дніпропетровській області!

24.06.2016
«Формула врожайності» - так ми назвали Дні Поля у 2016 році, бо дуже сподіваємось, що з нашими препаратами кожне господарство знайде свою формулу багатого врожаю. Окрім того, стилістика заходу, подібна до «Формули-1», сподобалась всім присутнім. Не стали виключенням і гості, що зібрались у Дніпропетровській області, де 23 червня відбувся наш День Поля.

21 червня пройшов наш День Поля на Черкащині

23.06.2016
21 червня 2016 року пройшов День Поля «Формула врожайності» в Черкаській області близько села Байбузи. Головною метою заходу було зібрати спеціалістів господарств та представників аграрного бізнесу, щоб ознайомити їх з нашими досягненнями в сфері захисту рослин. Окрім того, на Дні Поля освітлювалась актуальна для господарств інформація щодо сучасних захворювань рослин та особливостей боротьби з ними.

День поля-2016 в Миколаївській області!

20.06.2016
17 червня відбувся другий захід, який ми організували для наших існуючих та потенційних клієнтів – День Поля «Формула врожайності» в Миколаївській області (смт Баштанка)! Незвичний формат події в стилі «Формула-1» прийшовся, як кажуть, до душі багатьом нашим гостям, адже це зазвичай чоловіки.

Відбувся День поля в Тернопільскій області!

15.06.2016
14 червня 2016 року пройшов наш перший в 2016 році День поля. Ця подія відбулась на гостинній тернопільській землі близько смт Гусятин. Ми дуже раді, що до нас завітали понад 200 представників господарств з усієї Західної України! Дякуємо усім гостям за позитивні відгуки про нашу роботу та сподіваємось, що цей День поля став одразу цікавим, корисним та веселим святом для кожного з присутніх.

Презентації нових препаратів Альфа Хімгруп

29.03.2016
Кожного року компанія «Альфа Хімгруп» пропонує українському ринку нові розробки препаратів. Зокрема цього року асортимент гербіцидної групи розширився такими новими препаратами, як Оскар Преміум (пропізохлор, 450 г/л + тербутилазин, 215 г/л) та Девайс Ультра (імазамокс, 33 г/л + імазапір, 15г/л).

Стандарти підготовки до нового сезону Альфа Хімгруп

09.03.2016
Кожного року компанія Альфа Хімгруп проводить науково-практичні семінари для своїх клієнтів по всій Україні. Цей рік не став виключенням і було проведено 20 регіональних семінарів, які викликали підвищений інтерес не тільки постійних партнерів компанії, а й нових клієнтів. І для цього були всі підстави, так як Альфа Хімгруп голосно заявила про себе, як національна науково-виробнича компанія, що найкраще розуміє потреби сільгоспвиробника та пропонує найефективніші рішення по захисту рослин.

Акція! Даруємо дизельне пальне для культивації та посіву!

19.02.2016
Період дії акції: з 19.02.2016 до 15.03.2016
Компанія «Альфа Насіння» оголошує про безпрецедентну акцію!

Компанія «Альфа Хімгруп» запрошує на семінари!

19.01.2016
Компанія «Альфа Хімгруп»  розпочинає проведення щорічних всеукраїнських семінарів та запрошує  партнерів та клієнтів взяти в них безпосередню участь.

Пальміра - Осінній контроль злакових бур'янів!

22.09.2015
Цей сезон майже по всій Україні характеризувався посушливими погодними умовами, тому для захисту посівів ріпаку слід особливу увагу приділити післясходовим препаратам, а не ґрунтовим.

Дні поля Альфа Хімгруп на Полтавщині

03.09.2015
Наприкінці літа на Полтавщині пройшов двохденний День поля, який організувала для своїх клієнтів та партнерів компанія «Альфа Хімгруп» та «Альфа Насіння».

Захист озимих культур з Альфа Хімгруп

27.07.2015
Наближається час посіву озимих культур. На відміну від ярових - озимі змушені переносити несприятливі умови зимівлі та навесні відновити свою вегетацію без втрат. Одже при розробці технології вирощування потрібно передбачити створення оптимальних умов для підвищення стійкості рослин до стресових ситуацій.

Наука закладання демонстраційних ділянок

09.06.2015
Головне завдання сільгоспвиробника – отримати максимальний врожай та мінімізувати витрати при його виробництві. Виконати завдання нелегко, адже це ціла наука - треба не помилитися і врахувати всі складові: обрати якісний посівний матеріал, ефективні засоби захисту та підживлення рослин, і при цьому знизити собівартість вирощеної сільгосппродукції.  
Сторінка:
© 2013 ТОВ «Альфа Хімгруп»
Создание сайта — Webvision
Адреса:
вул. Горького, 172А, 10-й пов., Київ, 03680
Електронна пошта:
Будь-яке використання або копіювання матеріалів сайту може здійснюватися лише з дозволу автора і тільки при наявності посилання на alfachem.com.ua

З 7 жовтня 2016 року
розпочав роботу новий веб-ресурс
компанії ALFA Smart Agro
Ласкаво просимо!

Перейти до нового сайту