Новини та події

Закладка демонстраційних ділянок з посівним матеріалом від ТМ "Альфа Насіння"!

18.07.2011
Компанією "Альфа Хімгруп" на всій території України здійснено закладку 22 демонстраційних ділянок, на яких вирощується насіння гібридів соняшнику і кукурудзи та сортів сої європейської селекції, яке пропонується на аграрному ринку під власною торговою маркою "Альфа Насіння".

Результати акції для сільгоспвиробників: нагородження учасників

27.04.2011
ТОВ "Альфа Хімгруп" оголошує результати акції для сільгоспвиробників (подарунок* за придбання насіння соняшника або кукурудзи) та нагороджує учасників.

"Альфа Хімгруп" уклала договір з французькою селекційною компанією Євраліс на придбання насіннєвого матеріалу

12.04.2011
"Альфа Хімгруп" придбала батьківські лінії насіння соняшнику та кукурудзи у відомої французької селекційної компанії Євраліс для вирощування гібридів.

3 способи зростання рентабельності та збільшення вашого прибутку - пропозиція для виробників с.-г. продукції

23.03.2011
Компанія "Альфа Хімгруп" презентує свої нові продукти, створені на основі нанотехнологій із врахуванням світового досвіду, та пропонує виробникам сільськогосподарської продукції 3 способи зростання рентабельності та збільшення прибутку.

"Альфа Хімгруп" - ексклюзивний партнер із засобів захисту рослин на конференції "Кукурудза та соняшник - локомотиви прибутку"

17.02.2011
«Альфа Хімгруп» виступила ексклюзивним партнером із засобів захисту рослин під час конференції «Кукурудза та соняшник – локомотиви прибутку», що відбулася у Києві 17 лютого 2011 року.
Сторінка:

Публікації

Відгуки

Ми постійно оновлюємо посівний матеріал, тому коли минулого р...

Голобородько Олексій Миколайович
Прогноз погоды в Києві » Україна
© 2013 ТОВ «Альфа Хімгруп»
Создание сайта — Webvision
Адреса:
вул. Горького, 172А, 10-й пов., Київ, 03680
Електронна пошта:
Будь-яке використання або копіювання матеріалів сайту може здійснюватися лише з дозволу автора і тільки при наявності посилання на alfachem.com.ua