Новини та події

Хаммер - Наука великих врожаїв зернових культур!

30.04.2015
Hummer.jpg
ПРЕЗЕНТАЦІЯ 

   

Новий сезон ввійшов в активну фазу і стало зрозуміло, які проблеми будуть переважати на полях в Україні. Першою і дуже актуальною - є проблема забур'яненості посівів зернових культур і особливо такими злісними бур'янами, як підмаренник чіпкий та падалиця соняшнику.

Зважаючи на теплу зиму бур'яни добре перезимували, та відповідно зараз мають кращий розвиток, що ускладнює їх контроль на посівах зернових культур. Підмаренник чіпкий дуже погано контролюється гербіцидами на основі 2,4-Д та більшості сульфонілсечовин, особливо після фази 6-кілець. Для вирішення даної проблеми компанія Альфа Хімгруп випустила новий препарат Хаммер® (д.р. флорасулам), що здатен ефективно контролювати підмаренник чіпкий за високої чисельності та наявності навіть 14 кілець.

Також, не слід забувати, що останнім часом соняшник став практично найпоширенішим попередником зернових культур у зоні Степу та Лісостепу. При цьому звичайно виникає питання контролю самосіву ("падалиці"). Сходи соняшнику на посівах можуть з'являтися декілька разів і вирішити це питання за одну обробку буває дуже складно. Крім того, не слід забувати про наявність стійкості падалиці до препаратів із групи сульфонілсечовин при вирощуванні соняшнику стійкого до гербіцидів Евро-Лайтинг®, Експрес® тощо. В цьому випадку ефективним, вигідним та зручним рішенням також є застосування гербіциду Хаммер®.  Препарат має широкий термін застосування: кукурудза до фази 7 листків, на зернових колосових, починаючи з 2-3 листків і до появи прапорцевого листка включно та високу селективність до зернових культур. Варто відмітити, що Хаммер® має температурний діапазон застосування в межах +5...+25 °С та не має обмежень для культур в сівозміні.

Компанія «Альфа Хімгруп» бажає гарних врожаїв!

Усі новини та події
© 2013 ТОВ «Альфа Хімгруп»
Создание сайта — Webvision
Адреса:
вул. Горького, 172А, 10-й пов., Київ, 03680
Електронна пошта:
Будь-яке використання або копіювання матеріалів сайту може здійснюватися лише з дозволу автора і тільки при наявності посилання на alfachem.com.ua