Новини та події

Альфа Хімгруп підготувала своїх клієнтів до нового сезону

10.03.2015

В січні-лютому 2015 року компанія АльфаХімгруп провела серію навчальних семінарів для партнерів та клієнтів компанії. Всього відбулося більше 20 практичних семінарів по всій Україні. 

IMG_4479.jpg IMG_4496.jpg
Насамперед фахівцями Альфа Хімгруп була презентована стратегія компанії на 2015 рік, яка спрямована на задоволення потреб українського сільгоспвиробника в умовах сьогодення, а саме: Впровадження нових рішень, що дозволять клієнтам Альфа Хімгруп посилити системи захисту культур та знизити собівартість виробництва сільгосппродукції при отриманні високої врожайності.

Виконання цього завдання можливе завдяки тому, що протягом останніх років одним з найважливіших напрямків компанії є розробка та впровадження власних інноваційних продуктів на ринку України. 

Тож, однією з ключових тем навчальних семінарів було розкриття переваг та нових можливостей, які відкриває застосування новинок 2015 року. Адже, як відомо, компанія Альфа Хімгруп в 2015 році виводить на ринок 4 нових гербіцидиХаммерКлінч ФортеТриатлон та Пальміра

Основні питання, які звучали на семінарах стосувалися, зокрема, і особливостей застосування цих препаратів. Так, партнерів цікавило наявність післядії, можливі прояви фітотоксичності, спектр контрольованих бур’янів, строки і фази застосування, можливості використання в бакових сумішах та, звичайно, переваги, які надає застосування новинок. 

Також інтерес викликало обговорення результатів впровадження новинок 2014 року. Зокрема відмічена ефективність препаратів НаповалФенікс ДуоВенцедорДесфілар та Камелот. З власного досвіду компанії продемонстровані матеріали по контролю збудників альтернаріозу, септоріозу, фузаріозу, борошнистої роси та фітофторозу. 

З практичним застосуванням рішень, які пропонує аграріям Альфа Хімгруп та результатами, отриманими в сезоні 2014 року можна ознайомитись у розділах «Демо-поле online» та  «Відгуки наших клієнтів».

IMG_4547.jpg IMG_4426.jpg
IMG_4528.jpg IMG_4538.jpg
IMG_4488.jpg IMG_4557.jpg
Усі новини та події
© 2013 ТОВ «Альфа Хімгруп»
Создание сайта — Webvision
Адреса:
вул. Горького, 172А, 10-й пов., Київ, 03680
Електронна пошта:
Будь-яке використання або копіювання матеріалів сайту може здійснюватися лише з дозволу автора і тільки при наявності посилання на alfachem.com.ua