Новини та події

Пальміра - Осінній контроль злакових бур'янів!

22.09.2015
Пальміра.jpg

Цей сезон майже по всій Україні характеризувався посушливими погодними умовами, тому для захисту посівів ріпаку слід особливу увагу приділити післясходовим препаратам, а не ґрунтовим.

Ріпак є культурою, яка на початкових стадіях росту і розвитку слабо конкурує з бур'янами за елементи живлення, світло і вологу, а її засмічення восени призводить до витягування точки росту над поверхнею ґрунту, що підвищує ризик вимерзання культури в зимовий період. Тому одним з головних чинників успішного вирощування озимого ріпаку є знищення бур'янів, і зокрема злакових, на початкових етапах його розвитку. На посівах культури найбільш поширені такі злакові бур’яни: з однорічних – куряче просо (Echinochloa crus-galli L.), мишій сизий (Setaria glauca L.), мишій зелений (Setaria viridis L.), вівсюг звичайний (Avena fatua L.), «падалиця» озимої пшениці (Triticum aestivum L.), із багаторічних – пирій повзучий (Agropyron repens L.). Зважаючи на відсутність вологи дружніх сходів бур’янів не буде, і в посівах будуть переважити бур’яни з різною фазою розвитку, що потрібно врахувати при виборі норми витрати гербіцидів.

Для контролю однорічних та багаторічних злакових бур'янів, в т.ч. «падалиці» культурних злаків компанія «Альфа Хімгруп» пропонує новий страховий гербіцид Пальміра, КЕ (д.р. хізалофоп-п-тефурил, 120 г/л). За рахунок «закритої» структури молекули діючої речовини забезпечується зменшення молекулярного розпаду в період низької активності рослин бур'янів (несприятливі умови). В результаті цього, після настання сприятливих погодних умов, гербіцидна дія продовжується. Препарат високоселективний та безпечний для культурних рослин та немає обмежень в сівозміні.


Компанія «Альфа Хімгруп» бажає гарних врожаїв!


Усі новини та події
© 2013 ТОВ «Альфа Хімгруп»
Создание сайта — Webvision
Адреса:
вул. Горького, 172А, 10-й пов., Київ, 03680
Електронна пошта:
Будь-яке використання або копіювання матеріалів сайту може здійснюватися лише з дозволу автора і тільки при наявності посилання на alfachem.com.ua