Новини та події

Стандарти підготовки до нового сезону Альфа Хімгруп

09.03.2016

           Кожного року компанія Альфа Хімгруп проводить науково-практичні семінари для своїх клієнтів по всій Україні. Цей рік не став виключенням і було проведено 20 регіональних семінарів, які викликали підвищений інтерес не тільки постійних партнерів компанії, а й нових клієнтів. І для цього були всі підстави, так як Альфа Хімгруп голосно заявила про себе, як національна науково-виробнича компанія, що найкраще розуміє потреби сільгоспвиробника та пропонує найефективніші рішення по захисту рослин.

           Основа успішних результатів використання засобів захисту рослин від Альфа Хімгруп – застосування унікальних формуляцій препаратів, адаптованих науковцями компанії до українських умов. Сьогодні це вельми актуально, особливо зважаючи на те, що забезпечення якості внесення препаратів та собівартість цієї операції стає ключовим фактором рентабельності бізнесу в сільському господарстві.

IMG_2800_1.jpg

IMG_2783_copy.JPG             В своїй програмі доповідей фахівці компанії Альфа Хімгруп сконцентрували увагу саме на інноваційних розробках компанії. Це ті препарати, які мають унікальні формуляції та захищені патентами інтелектуальної власності, серед них: ТриатлонАвіценнаФенікс ДуоНаповалБолівар Форте, ВенцедорОскар ПреміумКлінч Форте. Такі препарати забезпечують кращий захист посівів та гарантовано підвищують урожайність сільскогосподарських культур.

           Особливу увагу приділили системі захисту пшениці. Для забезпечення обсягів майбутнього врожаю цієї культури важливою є комплексна та професійна підтримка рослини протягом усього періоду розвитку. Завдяки багаторічним  цілеспрямованим дослідженням зернових, команді експертів Альфа Хімгруп вдалося створити інноваційну добірку дієвих препаратів для всієї системи захисту пшениці.

P2141064.jpg
image-57b6a70587e3a13c279b5e627b9e51c469e30fb8dc276a03b6d6f66f659c2433-V.jpg Також практично продемонстровані результати, які були одержані при застосуванні препаратів компанії Альфа Хімгруп на полях найбільших агрохолдингів України. Розглядалися технології вирощування основних сільськогосподарських культур з прикладами рішень по збільшенню їх врожайності.              
           Головна мета проведення таких заходів та діяльності компанії в цілому - надати вітчизняним аграріям сучасні та ефективні комплексні рішення для отримання найвищих економічних показників при вирощуванні сільськогосподарської продукції. Компанія і надалі буде працювати в цьому напрямку.
Усі новини та події
© 2013 ТОВ «Альфа Хімгруп»
Создание сайта — Webvision
Адреса:
вул. Горького, 172А, 10-й пов., Київ, 03680
Електронна пошта:
Будь-яке використання або копіювання матеріалів сайту може здійснюватися лише з дозволу автора і тільки при наявності посилання на alfachem.com.ua