Публікації

Триатлон - перший в Україні трикомпонентний гербіцид проти дводольних

Гербіцид компанії «Альфа Хімгруп» вирішить усі проблеми з бур’янами на полях зернових культур.

Камелот – на захисті яблуневого саду від хвороб

Фунгіцид Камелот забезпечує високоефективний захист плодів і листового апарату.

Фенікс Дуо – подвійний удар по хворобах

Двокомпонентний фунгіцид забезпечить максимальний ефект

Нові препарати компанії "Альфа Хімгруп" в сезоні 2016 р

Компанія Альфа Хімгруп продовжує роботу над одним із своїх пріоритетних напрямків, а саме – власна розробка засобів захисту рослин, які забезпечують максимальне вирішення існуючих проблем захисту основних сільськогосподарських культур та відповідають основним потребам клієнтів (зручність, економічність, ефективність).

Аграрії рахують прибутки з «Альфа Хімгруп»

Результати тестування препаратів компанії «Альфа Хімгруп» на сільгоспкультурах у провідних холдингах довели їх ефективність порівняно з іншими виробниками. 

Нові розробки від Альфа Хімгруп на сезон 2015 року!

Як відомо, одним з пріоритетних напрямків роботи компанії Альфа Хімгруп є власна розробка засобів захисту рослин, які максимально враховують особливості клімату ґрунтів України та економічно вигідні у використанні. В сезоні 2015 року ми пропонуємо своїм клієнтам четвірку нових унікальних препаратів

Дієві інструменти Альфа Хімгруп для ефективного господарювання

Кожен аграрій ставить за мету зібрати високий якісний урожай. І всім зрозуміло, що успішна боротьба з бур’янами, шкідниками та хворобами є неодмінною складовою врожайних здобутків. Як свідчить багаторічний досвід і сьогодення, компанія «Альфа Хімгруп» – це надійний помічник сільгоспвиробників у ефективному господарюванні. 

Протруювання як оптимальний захист зернових культур

Зернові культури є однією з найбільших і найважливіших груп сільськогосподарських культур, які за площею займають близько половини орних земель України. 

Мікродобрива для позакореневого підживлення від «Альфа Хімгруп» – покращення якості врожаю

Кожен аграрій знає: без ефективного мінерального живлення рослин усі витрати на насіння, засоби захисту рослин, сільськогосподарську техніку не мають практичного сенсу. Організація цих процесів потребує постійної уваги, і особливу роль в них відіграють мезо- та мікроелементи – Ca, Mg, S, B, Mo, Cu, Zn, Fe, Mn.

«Наше завдання - повернути довіру до насіння українського виробництва»

Компанія "Альфа Хімгруп" відома українським аграріям як виробник засобів захисту рослин. Чому ви вирішили відкрити напрям «Альфа Насіння»?

Всі складові відмінного врожаю від "Альфа Хімгруп"

Сучасний ринок висуває перед виробниками сільськогосподарської продукції суворі вимоги щодо якості товарів. Відтак застосування новітніх технологій є нагальною потребою сьогодення. Лише такий підхід дасть змогу агрофірмі одержати високі врожайні дивіденди. Здатність правильно відповідати на виклики ринку, готовність інвестувати в останні досягнення науки неодмінно обернеться відчутним фінансовим результатом.

СуперБізон - на весь сезон!

Метою вирощування сільськогосподарських культур є одержання високих врожаїв необхідної продукції. Однією з головних проблем, що перешкоджають широкому впровадженню сучасних прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур є шкідливі комахи. Виходячи з цього необхідно здійснювати системний підхід до контролю за динамікою чисельності шкідників.

Грунтові гербіциди будуть актуальні цієї весни

Весна ще не раз порадує нас своїми сюрпризами, але ось-ось загуркотять трактори, потягнуть на поля важкі плуги і борони, щоб підготувати землю до сівби. А затим дійде черга до сівалок.

АЛЬФА-СТАР - зірка на зерновому полі

Хліб усьому голова. Суть цих слів добре розуміють ті, кому випало цей хліб вирощувати. Хто кожного року не стоїть перед дилемою - сіяти чи не сіяти. Звичайно сіяти.

Захист плодових культур і винограду препаратами "Альфа Хімгруп"

В процесі сільськогосподарського виробництва людина сформувала штучну екологічну одиницю-агроекосистему. При цьому, вирощуючи високопродуктивні сорти культурних рослин, які в своїй більшості не мають природних захисних функцій, властивих їх диким сородичам, створює достатньо кормових ресурсів для комах-фітофагів.
Сторінка:
© 2013 ТОВ «Альфа Хімгруп»
Создание сайта — Webvision
Адреса:
вул. Горького, 172А, 10-й пов., Київ, 03680
Електронна пошта:
Будь-яке використання або копіювання матеріалів сайту може здійснюватися лише з дозволу автора і тільки при наявності посилання на alfachem.com.ua

З 7 жовтня 2016 року
розпочав роботу новий веб-ресурс
компанії ALFA Smart Agro
Ласкаво просимо!

Перейти до нового сайту