Публікації

Аграрії рахують прибутки з «Альфа Хімгруп»

Результати тестування препаратів компанії «Альфа Хімгруп» на сільгоспкультурах у провідних холдингах довели їх ефективність порівняно з іншими виробниками.

Рентабельність агробізнесу в Україні залежить від суворого дотримання усіх елементів технології вирощування сільгоспкультур, але одним із ключових факторів залишається правильний вибір пестицидів. 
Саме тому, цього року компанія «Альфа Хімгруп» запропонувала низці вітчизняних холдингів провести демонстрації систем захисту рослин безпосередньо на виробничих посівах господарств. Такий технологічний підхід не випадковий, а ґрунтується на глибокому розумінні специфіки українського ринку захисту рослин спеціалістами компанії «Альфа Хімгруп». 
Індивідуальний підхід і створення високоефективних продуктів дозволили компанії «Альфа Хімгруп» впевнено застосовувати свою систему захисту в неоднорідних виробничих умовах нашої країни. 

Якість та адаптованість до українських умов  

Основа успішних результатів використання пестицидів від «Альфа Хімгруп» – застосування унікальних формул препаратів, адаптованих науковцями компанії до українських умов.Сьогодні це вельми актуально, особливо зважаючи на те, що забезпечення якості внесення пестицидів та собівартість цієї операції стає ключовим фактором рентабельності бізнесу в сільському господарстві. Адже можна відмінно посіяти насіння культури, внести добрива та мати достатньо вологи для розвитку посівів, але без вчасної якісної системи захисту культур на великих площах усі попередні затрати стануть марними! Тому вітчизняні холдинги витрачають великі кошти на забезпечення цих операцій з максимально прорахованим ефектом. 
Спеціалісти «Альфа Хімгруп» запропонували високоефективні препарати за ціною на 30% нижче, ніж відомі бренди. Тим самим, препарати забезпечують захист посівів та гарантовано підвищують урожайність сільськогосподарських культур.
Наприклад, таким проривом на вітчизняному ринку пестицидів стало використання нового препарату Фінікс Дуо від «Альфа Хімгруп» на цукрових буряках, соняшнику, сої та озимій пшениці.  
Практично нинішнього року було доведено, що цей фунгіцид не лише надійно захищає посіви цукристих від хвороб, та розкриває генетичний потенціал культури, збільшуючи її врожайність та вміст цукру
feniks_duo.jpg

Результати використання систем захисту


Агрономи-консультанти компанії «Альфа Хімгруп» спільно з провідними спеціалістами холдингів, насамперед головними агрономами кластерів та регіональних господарств, минулої весни заклали понад 50 демонстраційних ділянок у багатьох холдингах. Серед них були відомі та авторитетні підприємства, що ведуть рентабельне виробництво сільськогосподарських культур, як «Миронівський хлібопродукт», Агродженерейшн, «Кернел», «Сігнет Холдинг», «Росток Холдинг» та «Астарта».

Площа ділянок складала по 10 гектарів, зокрема на кожній з них використовувалися препарати «Альфа Хімгруп» та аналоги інших виробників, що зазвичай коштують значно дорожче.

Дослідження проводилися на найбільш економічно привабливих культурах – озимій пшениці, кукурудзі, сої, ячменю, цукрових буряках та соняшнику, до того ж окремі з них були насіннєвими посівами. Відповідно якість захисту посівів та вплив на їх розвиток були важливими чинниками, що впливали на остаточні показники урожайності культур. Випробування проводилися у різних областях на Сході та Заході, Півночі та Центрі України, що дозволило говорити про високий ступінь адаптованості препаратів «Альфа Хімгруп» до різних кліматичних та технологічних умов. На кожній з демоділянок ці препарати давали результати вищі за показники інших брендів.

Наведемо лише деякі результати застосувань препаратів на демоділянках, що свідчать про ефективність їх дії. 

tabl.jpg

Приклад 1

ПрАТ «Агрофорт», відділення «Миронівський хлібопродукт», Київська обл. Культура – кукурудза

Після збирання врожаю на демоділянці, де використовувалася схема захисту «Альфа Хімгруп» та інших виробників, різниця зібраного зерна між варіантами склала 3,9 т/га! Гербіцидна система захисту від «Альфа Хімгруп» поєднувала новий препарат Клінч Форте (римсульфурон, 250 г/кг + флорасулам, 80г/кг) + Альфа-Маїс (тифенсульфурон-метил, 750 г/кг). Урожайність зерна кукурудзи довела якість контролю системи захисту від бур’янів і відсутність негативного впливу препарату на культуру. 


kukuruza.jpg
Приклад 2
«Агродружство Євішовіце», відділення агрохолдингу «Агродженерейшн», Тернопільська обл. Культура – пшениця

На цій демоділянці різниця між варіантами склала 2,2 ц/га! Використання системи захисту «Альфа Хімгруп» (перше винесення: Триатлон (тифенсульфурон-метил, 300 г/кг + трибенурон-метил, 300 г/кг + флорасулам, 100 г/кг), Фенікс Дуо (флутриафол, 187 г/л + тіофанат-метил, 310 г/л), Нокаут (альфациперметрин, 100 г/л); друге внесення: Фенікс Дуо (флутриафол, 187 г/л + тіофанат-метил, 310 г/л), Наповал (імідаклоприд, 300 г/л + альфа-циперметрин, 100 г/л) продемонстрували значні результати врожайності. Холдинг отримав показники, що не тільки не поступаються аналогам від відомих виробників, а навіть надають суттєвий приріст. Економічна складова у тестуванні також на користь препаратів «Альфа Хімгруп» – 30%!


pshenicya.jpg

Приклад 3

ТОВ «Дружба-Нова», Чернігівська обл. Культура – соняшник

Захист посівів соняшнику на дослідній ділянці, де разом з основним препаратом (епоксиконазол, 187 г/га + тіофанат-метил, 310 г/га) використовувався в стандартній схемі захисту на виробничих посівах. Результат урожайності культури довів якість контролю препарату Фенікс Дуо (флутриафол, 187 г/л + тіофанат-метил, 310 г/л) над комплексом поширених хвороб і як результат – отримання найбільшого врожаю, який склав 40,61 ц/га з прибавкою 4,83 ц/га.

007_Терра.jpg
Коментарі експертів

luchenko2.jpg
Василь Лученко, 
головний агроном ТОВ «Шалигінське», «Росток Холдинг» (Сумська область): 

– У нашому підприємстві встановлені жорсткі вимоги до застосування системи захисту рослин на посівах сільгоспкультур. Серед них забезпечення максимальної якості захисту культур від шкідників, хвороб та бур’янів, мінімальна післядія на розвиток культурних рослин. Тому, випробовуючи препарати компанії «Альфа Хімгруп», порівняно з дією аналогів на дослідних ділянках ретельно тестували їх за цими критеріями. Випробування фунгіцидів від «Альфа Хімгруп» підтвердили високу ефективність дії на хвороби та відсутність післядії на посіви культурних рослин. Однак для нас важливим став фактор собівартості застосування цих пестицидів – розрахунки, проведені за підсумками дослідження засвідчили, що препарати «Альфа Хімгруп» вигідніші за інші аналоги. Ми задоволені результатами роботи з цим виробником пестицидів та плануємо поглиблювати співробітництво, збільшивши обсяги їх застосування. 

chaykovskiy.jpg
Віктор Чайковський, 
головний агроном ПраТ «Агрофорт» Миронівський хлібопродукт (Київська область): 

– Ціна препаратів та їх якість, забезпечення очікуваної дії на усій площі посівів – головні чинники наших вимог до препаратів захисту рослин. Препарати компанії «Альфа Хімгруп», що тестувалися нинішнього року на наших полях, відповідали найсуворішим вимогам та показали відмінні результати. У поєднанні з економічними перевагами застосування, це дозволяє нам суттєво збільшити використання препаратів компанії наступного року. Плануємо, що до 20% пестицидів будуть саме від «Альфа Хімгруп». Серед культур – кукурудза, озима пшениця та соя, де обов’язково використовуватимемо їх систему захисту. 
Наші розрахунки засвідчили, що при застосуванні системи захисту від «Альфа Хімгруп» витрати зменшуються близько 100 грн на кожному гектарі. А коли йдеться про тисячі гектарів посівів, то це суттєві фінансові показники, які дозволяють збільшити ефективність виробництва одиниці нашої продукції. 
Knechunas.jpg Сергій Кнечунас 
кандидат с.-г. наук, керівник відділу агрономії «Альфа Хімгруп» : 

- В захисті рослин підвищення врожайності відбувається за рахунок ефективного контролю шкідливих організмів (бур’яни, шкідники, хвороби). При чому на шляху досягнення бажаної ефективності, препарати повинні володіти цілим рядом властивостей (переваг). Зокрема, це синергічна комбінація діючих речовин з різним механізмом дії, що забезпечує розширення спектру дії та виключення можливості прояву резистентності; сучасна препаративна форма, що забезпечує збереження і реалізацію бажаних характеристик препаратів безпосередньо в польових умовах України (швидкість проникнення та тривалісті дії, термо-, фото-, та доще- стійкість та ін.).  В процесі створення нових препаратів компанія зосереджується на виборі постпатентних діючих речовин, що як правило мають значно меншу собівартість порівняно з новими.
 Далі проходить багатоступенева перевірка ефективності в лабораторних і польових умовах, як окремих діючих речовин, так звісно і різних комбінацій. В подальшому вибрані комбінації підлягають суворому контролю на відповідність всім критеріям, як по агрономічним характеристикам, так і по економічній ефективності застосування.  
Завдяки аналізу специфіки вирощування сільськогосподарських культур та знанням проблем захисту рослин, ми маємо зважений підхід до створення нових препаратів, які випробувані на ефективність, саме на українських полях. В цьому році більшість аграріїв оцінили результати урожайності, які були отримані на полях, де застосовували рішення по системам захисту розроблені компанією «Альфа Хімгруп». Розуміючи потреби наших аграріїв в зменшенні собівартості виробництва при одержані запланованих результатів урожайності, ми і в подальшому будемо працювати над новими рішеннями по вдосконаленню засобів захисту.  


Усі публікації
© 2013 ТОВ «Альфа Хімгруп»
Создание сайта — Webvision
Адреса:
вул. Горького, 172А, 10-й пов., Київ, 03680
Електронна пошта:
Будь-яке використання або копіювання матеріалів сайту може здійснюватися лише з дозволу автора і тільки при наявності посилання на alfachem.com.ua