Публікації

Всі складові відмінного врожаю від "Альфа Хімгруп"

Сучасний ринок висуває перед виробниками сільськогосподарської продукції суворі вимоги щодо якості товарів. Відтак застосування новітніх технологій є нагальною потребою сьогодення. Лише такий підхід дасть змогу агрофірмі одержати високі врожайні дивіденди. Здатність правильно відповідати на виклики ринку, готовність інвестувати в останні досягнення науки неодмінно обернеться відчутним фінансовим результатом.

photo 1.jpg

Компанія «Альфа Хімгруп» – команда професіоналів із 12-річним досвідом роботи на аграрному ринку. На сьогодні ми демонструємо стабільний і збалансований розвиток всіх напрямів діяльності від виробництва до продажів. В аграрному бізнесі діяльність компанії спрямована на забезпечення сільгоспвиробників найкращим насіннєвим матеріалом, мікродобривами та засобами захисту рослин, створеними з використанням новітніх технологій. Ми знаємо весь цикл розвитку сільгоспкультур, тому з виваженим підходом формуємо складові до кожного продукту. Виходу нового продукту на ринок передує ретельне, науково обгрунтуване вивчення кожного інгредієнту. Наші продукти є високотехнологічними та безпечними для застосування. Ми турбуємося про отримання Вами стабільно високих врожаїв.

Досконалі знання та багаторічний досвід на ринку дають нам змогу оперативно реагувати на стрімкий розвиток нових технологій в агросекторі. Це сприяє появі у нашому продуктовому портфелі найактуальніших і найсучасніших продуктів для Вашого відмінного врожаю. Цього року у переліку нашої продукції з’явилася нова, ефективна лінійка препаратів «Профі». Препарати мають поліпшену формуляцію та використовуються спільно з універсальним ад’ювантом широкого спектра дії,розробленим на основі передового світового досвіду. Така технологія використовується в Україні вперше і дає змогу діючій речовині препарату швидше потрапляти до рослини, опиратися впливу дощу та сонячного проміння. У результаті відчутнозбільшується проникна здатність, що дає змогу особливо ефективно знищувати бур’яни, шкідників і грибкові захворювання рослин.

«Альфа Хімгруп» зарекомендувала себе відкритим і надійним партнером, чия продукція має попит на ринку. Акумулювавши попередній успішний досвід, ми започаткували новий напрям діяльності - виробництво якісного насіння європейської селекції. Спільно з відомими європейськими селекційними компаніями ми відібрали найкращий насіннєвий матеріал і виростили його в Україні. За своїми якісними показниками та генетичним потенціалом насіння сої, соняшнику та кукурудзи, яке пропонується під власним брендом «Альфа Насіння», цілком відповідає європейським стандартам і високим вимогам українського аграрія.

Компанія продовжує розвивати вже традиційний для нас напрям – виробництво мікродобрив. Фактичні показники продажів є вагомими – торік мікродобрива використано на півмільйона га посівів! Прагнучи відповідати вимогам українського аграрія, «Альфа Хімгруп» застосовує передові досягнення сучасної науки. Нині ми істотно поліпшили формули мікродобрив. Для їхнього виробництва використані виробничі потужності найкращих європейських заводів.

«Альфа Хімгруп» потурбувалася про кінцевих споживачів, розробивши для них додаткові фермерські упаковки препаратів і мікродобрив. Такі обсяги популярні у приватних господарів і фермерів, які вирощують власну продукцію на обмеженій площі.

«Альфа Хімгруп» гарантує якість і надійність, бо спирається на багаторічний досвід випробування своїх продуктів. Численні позитивні відгуки наших клієнтів є найкращим свідченням ефективності нашої продукції. Ми цінуємо їх повагу до нас як до надійних партнерів.

Ми постійно вдосконалюємо свої знання, а потім, проводячи науково-практичні семінари для наших клієнтів, ділимося нововведеннями із своїми партнерами. Компанія «Альфа Хімгруп» надає клієнтам післяпродажний супровід із пакетом додаткових послуг щодо вирощування сільгоспкультур.

photo 2.jpg

Нещодавно компанія «Альфа Хімгруп» взяла участь у міжнародній агропромисловій виставці «ІнтерАГРО`2011». Під час роботи виставки ми провели семінари-презентації на теми: «Якісне насіння європейської селекції від ТМ "Альфа Насіння" - запорука високих врожаїв та добробуту» та «Мікродобрива для позакореневого підживлення як ефективний засіб підвищення врожайності та якості польових, овочевих, плодово-ягідних та декоративних культур». Також «Альфа Хімгруп» виступила ексклюзивним партнером із засобів захисту рослин під час конференції «Кукурудза та соняшник – локомотиви прибутку», що відбулася у Києві 17.02.11. На ній наші представники виступили з доповідями: «Переваги комплексного застосування засобів захисту, мінерального підживлення та насінництва на посівах сільськогосподарських культур» та «Економічні аспекти під час вибору гібридів кукурудзи для сівби 2011 року»

photo 3.jpg

Нам приємно, що наші семінари на виставці «ІнтерАГРО 2011» і доповіді на конференції викликали неабиякий інтерес в аграріїв. Організовуючи інформаційно-консультаційні семінари, ми намагаємося наблизитися до наших клієнтів у будь-якому куточку країни. Прагнемо супроводжувати аграріїв на всіх етапах вирощування врожаю. Задля цього "Альфа Хімгруп" проводить регіональні семінари для дистриб'юторів і виробників сільгосппродукції по всій Україні з грудня 2010 року по березень 2011 року. З питань участі у безкоштовному регіональному семінарі звертайтесь, будь ласка, до відділу маркетингу за тел.: (096) 704 00 00 або надсилайте заявку електронною поштою на адресу:

«Альфа Хімгруп» - Ваш надійний партнер у сільському господарстві. Ми наполегливо працюємо, щоб Ви отримали всі складові відмінного врожаю!

Усі публікації
© 2013 ТОВ «Альфа Хімгруп»
Создание сайта — Webvision
Адреса:
вул. Горького, 172А, 10-й пов., Київ, 03680
Електронна пошта:
Будь-яке використання або копіювання матеріалів сайту може здійснюватися лише з дозволу автора і тільки при наявності посилання на alfachem.com.ua