Відгуки

 • «У сезоні 2014 року вперше використовували контактно-системний фунгіцид Камелот.Роботою препарату задоволені, добре себе показав у боротьбі проти парші та борошнистої роси у саду.
  У наступному сезоні продовжимо випробування даного препарату, тим більше, що аналогів в Україні не існує. Потрібно зауважити, що аналогічний препарат широко використовують садівники Угорщини та Польщі.»
  Бабій Михайло Олексійович
  Генеральний директор ТОВ «Садівнича корпорація «Дністер», Чернівецька область
 • «Співпрацюю з «Альфа Хімгруп» протягом двох років.
  У 2014 році застосовували: Альфа-Стар-Дуо,Фенікс Дуо, Нокаут, Діксіл-Ультра, Альфа-Нуфурон. Дією препаратів задоволений – якісно вирішують проблеми на полях.
  Гербіцид Альфа-Нуфурон знищив багаторічні та однорічні злакові та стримував появу нових  у посівах кукурудзи. На озимій пшениці стабільний гербіцидний ефект забезпечив Альфа-Стар-Дуо. А завдяки своєчасному обробітку посівів високоефективним інсектицидом Нокаут проти клопа черепашки і трипсів отримав зерно 2-го класу.
  Треба відзначити й роботу агронома-консультанта компанії, який завжди порадить, як ефективно усунути проблему на полі.»
  Омельниченко Віктор Миколайович
  Головний агроном ТОВ «Ант Юг», Запорізька область
 • «Вже не перший рік використовуємо продукцію «Альфа Хімгруп».
  Цьогоріч перед посівом зеленого горошку вносили ґрунтовий гербіцид Альфа-Прометрин. Його переваги – тривалий період захисної дії та відсутність фітотоксичної дії, що є дуже важливим для даної культури.
  На кукурудзі застосовували: ґрунтовий гербіцид Еталон та післясходові -  Рамзес і Альфа-Маїс, завдяки чому у посівах від самого початку вегетації  культури до збору урожаю не спостерігалося ні широколистих, ні злакових бур’янів.
  На посівах озимої пшениці  післясходовий гербіцид  Альфа-Стар знищив основний спектр бур’янів. Сою від совки й трипсів рятували інсектоакарицидом системної дії СуперБізон.»
  Меньшиков Віталій Миколайович
  Агроном із захисту рослин СТОВ «Маяк», відділення агрохолдингу «Агроспецпроект», Черкаська область
Сторінка:
© 2013 ТОВ «Альфа Хімгруп»
Создание сайта — Webvision
Адреса:
вул. Горького, 172А, 10-й пов., Київ, 03680
Електронна пошта:
Будь-яке використання або копіювання матеріалів сайту може здійснюватися лише з дозволу автора і тільки при наявності посилання на alfachem.com.ua