Відгуки

 • «Вже не перший рік у схемі захисту культур агрохолдингу використовуємо продукти «Альфа Хімгруп».  
  У 2014 році застосовували:  гербіциди Альфа-Піралід на цукровому буряку та Альфа-Прометрин на сої – бур’яни були знищені – посіви чисті;  інсектицид Залп вирішив проблему зі шкідниками на пшениці та цукровому буряку, а десикацію сої проводили Альфа-Дикватом у нормі 2 л/га – результат говорить сам за себе – почали обмолот на 5-й день після обробітку.»
  Миколайчук Леонід Петрович
  Головний агроном ТОВ «Житниця-Поділля», відділення агрохолдингу «АСТАРТА», Хмельницька область
 • «Хочу відзначити роботу гербіциду  Альфа-Нуфурон. Використовували препарат у фазі 8-9 листків кукурудзи проти перерослих багаторічних і однорічних злакових бур'янів. Спрацював гербіцид відмінно – бур’яни були знищені та не спостерігалося жодних ознак фітотоксичності до культури. Також хочу зауважити, що даний препарат дуже добре поводить себе при комбінуванні з іншими препаратами.»
  Гапонюк Олександр Миколайович
  Головний агроном агрохолдингу «Сігнет-Центр», Житомирська область
 • «Наша співпраця з «Альфа Хімгруп» триває вже протягом 7 років.
  За цей час не виникло жодної проблеми з препаратами.  Застосовували  майже всю продуктову лінійку, препарати якісні та ефективні – працюють на всі 100%. Якщо виникають питання по нормах внесення  – консультуємося з агрономами компанії та завжди отримуємо фахові відповіді.
  У 2014 році використовували: Альфа-Гетьман, Отаман, Контролер, Залп, Нокаут, Альфа-Стандарт, Альфалип Екстра, Джин. Наступного року також будемо вирощувати наші врожаї разом з «Альфа Хімгруп».
  Бажаємо компанії успіхів та процвітання!»
  Федорчук Анатолій Юрійович
  Агроном відділку агрохолдингу «ФК ЛТД», Київська область
Сторінка:
© 2013 ТОВ «Альфа Хімгруп»
Создание сайта — Webvision
Адреса:
вул. Горького, 172А, 10-й пов., Київ, 03680
Електронна пошта:
Будь-яке використання або копіювання матеріалів сайту може здійснюватися лише з дозволу автора і тільки при наявності посилання на alfachem.com.ua