Відгуки

 • «Раніше використовували лише оригінали, але цього року спробували продукцію «Альфа Хімгруп».
  Спочатку вирішили дослідити роботу гербіцидів на кукурудзі: обробили 100 га  посівів Альфа-Нуфуроном  і Альфа-Дикамбою. Через 5 днів побачили дію, яка приємно вразила – на злакових й широколистих бур’янах  були всі признаки загибелі. Дуже боялися пригнічення культури, але наші побоювання не справдилися. Розвиток культури  нормальний. Після такого результату закупили і використали гербіциди на всьому посіві кукурудзи.
  Також сподобалася дія інсектицидів: Наповал прибрав тлю на сорго, а СуперБізон + Нокаут  поборов одного з основних шкідників гороху - брухуса. Після обмолоту вирішили проконтролювали інсектицидну дію  -   жодного пошкодженого зерна  гороху не спостерігалося.
  Інсектицидний  протруювач  Командор Екстра  теж гарно спрацював – протруювали озиму пшеницю, обстежили  сходи - посіви  чисті - ні признаків шкідників, ні пошкоджених рослин.»
  Штиль Вадим Михайлович
  Головний агроном ПСП «Приват Агро», Полтавська область
 • «В 2014 році вирішили дослідити посівний матеріал «Альфа-Насіння» - заклали дослідну ділянку кукурудзи і соняшнику та використали на ній засоби захисту рослин «Альфа Хімгруп».
  Протягом усього періоду у нас була можливість наочно спостерігати як за культурами - від посіву до збору врожаїв, так і за дією препаратів, які входили до схеми захисту. Особливо мене вразили показники врожайності, адже на дослідній ділянці врожайність усіх гібридів була на 20% більше ніж в основному посіві.
  Для себе ми вирішили, що наступного року обов’язково надамо перевагу гібридам «Альфа-Насіння» та дієвим препаратам «Альфа Хімгруп.»
  Накозенко Сергій Броніславович
  Керівник ФГ «Світлана-С», Миколаївська область
 • «Співпрацю з  Альфа Хімгруп почали з фахової агрономічної допомоги.  Після обстеження соняшнику агроном-консультант виявив зараження посівів борошнистою росою та запропонував фунгіцидний обробіток препаратом Камелот у нормі 0,5 л/га. Препарат спрацював ефективно - захворювання було зупинено і посіви збережені.
  Також приємно здивувала  дія десиканту Альфа-Дикват – вже на 3-й день після обробки суданської трави розпочали збір урожаю.
  Наступного року збираюсь продовжити співпрацю!»
  Сергієнко Олексій Олексійович
  Директор ФГ «Орбита СМ», Запорізька область
Сторінка:
© 2013 ТОВ «Альфа Хімгруп»
Создание сайта — Webvision
Адреса:
вул. Горького, 172А, 10-й пов., Київ, 03680
Електронна пошта:
Будь-яке використання або копіювання матеріалів сайту може здійснюватися лише з дозволу автора і тільки при наявності посилання на alfachem.com.ua