Відгуки

 • «Цьогоріч на посівах цукрового буряку у фазі зімкнення міжрядь виникла проблема – переросла лобода, висотою до 20 см. Разом із агрономом-консультантом Альфа Хімгруп було прийнято рішення обробити посіви баковою сумішшю до якої входив гербіцид системної дії Альфа-Бригадир в нормі 1,5 л/га.  Приємно вразило те, що на 10-й день лобода була повністю знищена.»
  Паламарчук Віктор Іванович
  Агроном із захисту рослин агрохолдингу «ГАЛС», відділення у м. Тетіїв, Київська область
 • «Почали працювати  з компанією «Альфа Хімгруп»  перший рік.  І треба відзначити, що дуже задоволені, адже в жодного нашого клієнта не було нарікань на продукцію.  А це свідчить про високу  якість препаратів.  Приємне враженння  й від цін, адже ми піклуємося, щоб наші  клієнти отримали  гарні врожаї і не переплачували.  Задоволені клієнти – запорука подальшої плідної співпраці.
  У продажах  допомагав агроном-консультант Альфа Хімгруп: давав професійні поради при виїздах на господарства наших клієнтів та в телефонному режимі. Працювали з усією лінійкою продуктів.  Найбільший попит у наших клієнтів був на новинки 2014 року:  Наповал, Альфа-Стар-Дуо,  Фенікс Дуо, Командор Екстра і Венцедор.
  В наступному році радимо використовувати продукцію Альфа Хімгруп усім нашим клієнтам.»
  Німець Микола Іванович
  Директор дистриб’юторської компанії «Голд Грейн», Полтавська область
 • «Чи задоволені роботою препаратів «Альфа Хімгруп»? Строк співпраці говорить сам за себе, адже використовуємо продукцію на наших полях вже протягом 10 років.
  Цього року купували: Альфа-Стар-Дуо, Фенікс Дуо, Камелот, Альфа-Стандарт, Наповал, Командор, Нокаут, Діксіл-Ультра. Усі препарати, як завжди, були на високому рівні. Але хочу окремо зупинитися на новинках - фунгіцидах Фенікс Дуо і Камелот.
  На прикінці травня на ярому ячмені було виявлено хвороби -  септоріоз і гельмінтоспоріоз. Після обробки Фенікс Дуо вже на 2-й день було видно дію фунгіциду, а на 12-й - контрольне обстеження показало, що нових заражених  рослин не з’явилося,  посіви у гарному стані, отже хвороби повністю були знищені.
  А от Камелот + Альфа-Стандарт вилікували соняшник від фомозу, що дало суттєву прибавку врожаю - на 2,1 ц/га більше, ніж на ділянці, на якій не проводили фунгіцидний обробіток.»
  Ткачук Михайло Петрович
  Головний агроном ТОВ АПК «Істок», Запорізька область
Сторінка:
© 2013 ТОВ «Альфа Хімгруп»
Создание сайта — Webvision
Адреса:
вул. Горького, 172А, 10-й пов., Київ, 03680
Електронна пошта:
Будь-яке використання або копіювання матеріалів сайту може здійснюватися лише з дозволу автора і тільки при наявності посилання на alfachem.com.ua