Відгуки

 • «Працюємо  з «Альфа Хімгруп» лише перший рік. Утім впевненно можу сказати, що співпраця вдалася. Задоволений дією Нокауту проти клопа черепашки й трипсів на озимій пшениці, Альфа-Стар-Дуо якісно знищив бур’яни – і ми отримали врожайність 60 ц / га зерна 2 класу. Дослідили також дію Командору проти попелиці на сорго – результат відмінний. Минулого року двічі обробляв препаратом від відомого світового виробника і мушу визнати: препарати «Альфа Хімгруп» не тільки за ціною доступніші, а й якісні. Загалом, переконався, що компанія реалізує ефективні препарати за гарною ціною, саме те, що потрібно сільгоспвиробникові».
  Чорний Олександр Миколайович
  Директор ФГ «Влад», Запорізька область
 • «Для контролю злакових бур’янів на посівах кукурудзи застосували післясходовий гербіцид системної дії Альфа-Нуфурон. 27 травня внесли препарат, надалі обстежували посіви регулярно. Злакові бур’яни повністю загинули, а нова хвиля – відсутня, так що дією Альфа-Нуфурону повністю задоволені».
  Мазуренко Володимир Володимирович
  Головний агроном ТОВ «Сігнет-Поділля», Хмельницька область
 • «У нас серйозний досвід успішного співробітництва, адже з препаратами і насінням «Альфа Хімгруп» ми співпрацюємо вже п’ять років. Цього року використовували препарати на різних культурах. Післясходовий селективний гербіцид системної дії Альфа-Піралід добре спрацював на посівах кукурудзи, забезпечивши знищення осотів. На посівах озимого ячменю спостерігали ознаки септоріозу – відтак ми вирішили застосувати системний фунгіцид превентивної та куративної дії Фенікс Дуо. Результат – урожайність на дослідній ділянці 35,4 ц / га. На посівах соняшнику задля боротьби із совками, а також для профілактики хвороб внесли фунгіцид Фенікс Дуо та інсектицид Нокаут. Менш як за декаду контрольне обстеження засвідчило: немає ані хвороб, ані совок. На озимій пшениці дослідили дію Фенікс Дуо та Нокауту – шкідники знищені та хвороби локалізовані. А врожайність озимої пшениці на дослідній ділянці склала 50 ц / га. Так що вдячний компанії «Альфа Хімгруп» за дієві препарати».
  Сужийманов Арсен Седикович
  Головний агроном ДСГП «Агроцентр» АТ «Михайлівський райагропостач», Запорізька область
Сторінка:
© 2013 ТОВ «Альфа Хімгруп»
Создание сайта — Webvision
Адреса:
вул. Горького, 172А, 10-й пов., Київ, 03680
Електронна пошта:
Будь-яке використання або копіювання матеріалів сайту може здійснюватися лише з дозволу автора і тільки при наявності посилання на alfachem.com.ua