На стартову  
На стартову  

Про компанію
Системи захисту
Публікації
Контакти
Каталог

Альфа-стар
Антизлак
Бригадир
Гетьман
Діамант
Еталон
Отаман

Бізон
Командор
Нокаут

Альфа-стандарт
Богатир

Діксіл

Сонечко

Роденфос
Роденфос, порошок

Діюча речовина: Трибенурон-метил, 750 г/кг

Формуляція: водорозчинні гранули

Призначення: післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур'янів.

Тара: 0,5 кгСпосіб застосування і норми витрат:

Культура Об'єкти Норма витрати препарату, г/га Строк обробки Строк очікування, дні Максимальна кількість обробок
Пшениця озима Однорічні та багаторічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д бур'яни 20-25 Обприскуван- ня посівів починаючи з фази 2-3 листків до появи прапорцевого листка культури - 1


Переваги:

  • широкий спектр контрольованих бур'янів, особливо таких як осот, підмаренник чіпкий та ін.
  • низька норма внесення 15-20 г/га, забезпечує зручність та простоту у користувачів
  • розтягнуті строки застосування: від появи 2-х листків до прапорцевого листка
  • початок дії на бур'яни вже через 2-3 години після внесення
  • сумісний з більшістю пестицидів
  • не має обмежень у сівозміні
  • ефективно працює починаючи з температури повітря 5°С

Механізм дії: АЛЬФА-СТАР - системний гербіцид для післясходової боротьби з двосім'ядольними бур'янами.

Діюча речовина гербіциду поглинається переважно листками і переміщується до точок росту бур'янів, що забезпечує ефективний захист протягом 4-х тижнів. Трибенурон-метил зупиняє поділ клітин чутливих бур'янів, у результаті чого їх ріст припиняється через декілька годин після обробітку. Видимі симптоми з'являються через 5-8 днів. Менш чутливі бур'яни та ті, що перебувають на більш пізній стадії росту, можуть не загинути, але їх ріст припиняється і вони більше не конкурують з культурою за споживання поживних речовин і води. Тепла погода підвищує швидкість дії гербіциду, а прохолодна та суха - уповільнює її.

Властивості: АЛЬФА-СТАР забезпечує ефективну боротьбу з більшістю однорічних та багаторічних дводольних бур'янів, включаючи стійкі до препаратів групи 2,4-Д. Для максимальної ефективності АЛЬФА-СТАР слід вносити в період активного росту бур'янів, тобто в стадії від 3-х до 6-ти листків. Завдяки швидкому розпаду препарату у ґрунті відсутні обмеження для наступних культур в сівозміні.

АЛЬФА-СТАР контролює ключові багаторічні бур'яни у посівах зернових, в тому числі, осот рожевий. Системна дія препарату дає можливість проникати через листя до коренів, знищуючи всю рослину.

Найкраще АЛЬФА-СТАР слід використовувати в той час, коли всі бур'яни зійшли і добре розвинулись. Найкращий період контролю осоту рожевого - у фазі розетки.

Загальні рекомендації: Для ефективної боротьби з бур'янами необхідно ретельно покрити їх робочим розчином. У разі густого стояння пшениці чи сильної забур'яненості необхідно підвищити витрату води.

При застосуванні з іншими препаратами чи поверхнево-активними речовинами, спочатку у бак обприскувача завантажують АЛЬФА-СТАР, а потім додають всі інші продукти. Робочий розчин необхідно використати упродовж 24 годин. Обприскування проводити за швидкості вітру не більше 5 м/с. Застосовувати у суху погоду. Дощ протягом 0-3 годин після обприскування може знизити ефективність. Не допускайте знесення робочого розчину на сусідні культури, чутливі до гербіциду.

Норма витрати робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Статті про препаратDeveloped by Domino / ITCG Про компаніюСистеми захистуПублікаціїКонтакти