На стартову  
На стартову  

Про компанію
Системи захисту
Публікації
Контакти
Каталог

Альфа-стар
Антизлак
Бригадир
Гетьман
Діамант
Еталон
Отаман

Бізон
Командор
Нокаут

Альфа-стандарт
Богатир

Діксіл

Сонечко

Роденфос
Роденфос, порошок

Діюча речовина: Фосфід цинку, 80%

Формуляція: порошок темно-сірого кольору

Призначення: для централізованого виготовлення родентицидних принад із вмістом діючої речовини 2,5% підприємствами, що спеціалізуються на виготовленні такої продукції.Спосіб застосування і норми витрат:

Призначення Об'єкти Норма витрати препарату, кг/т Строк обробки Строк очікування, дні Максимальна кількість обробок
Приготуван-
ня отруєних принад
Мишовидні гризуни 25 Безпосеред-
ньо перед проведенням дератизації
- -


Переваги:

  • низька норма витрати - економія на транспортуванні та зберіганні
  • тривалий термін зберігання за відповідних умов
  • висока (майже 100 %) ефективність проти всіх видів мишовидних гризунів
  • можна використовувати в принадах різного типу
  • швидка дія в організмі шкідника

Механізм дії: Препарат розкладається під впливом кислоти шлункового соку з виділенням фосфористого водню, який викликає отруєння гризунів.

Властивості: ППрепарат РОДЕНФОС, порошок - отрута гострої дії, призначена тільки для приготування приманок з кінцевим вмістом діючої речовини 2,5 %, підприємствами, що спеціалізуються на виготовленні такої продукції.

На основі РОДЕНФОСУ, порошку готують отруєні приманки шляхом перемішування його з олією та з харчовою основою (зерно, крупа, комбікорм) до рівномірного його розподілу (враховуючи його сірий колір) по об'єму готової приманки.

Склад харчової основи підбирають в залежності від харчових уподобань гризунів. Додавання олії значно зменшує розпилення РОДЕНФОСУ, порошку та покращує поїдання приманки гризунами.

Загальні рекомендації: Для приготування 1 кг приманки треба змішати 25 г РОДЕНФОСУ, порошку з 25 г олії а потім з 950 г харчової основи. Приманки, виготовлені з РОДЕНФОСОМ, порошком розкладати в місцях, недоступних для дітей та свійських тварин.Статті про препаратDeveloped by Domino / ITCG Про компаніюСистеми захистуПублікаціїКонтакти