Альфа-Хімгруп
СИСТЕМИ ЗАХИСТУ СИСТЕМИ ЗАХИСТУ КОНТАКТИ КОНТАКТИ ПРО КОМПАНІЮ ПРО КОМПАНІЮ ПУБЛІКАЦІЇ ПУБЛІКАЦІЇ Chinese Chinese

Головна » Публікації

Гербіциди
Альфа-Стар
Антизлак
Арена
Багіра Супер
Бригадир
Гетьман
Гладіатор
Діамант
Еталон
Капітан
Козак
Лазурин
Отаман
Інсектициди
Актуал
Залп
Командор
Нокаут
СуперБізон
Фунгіциди
Альфа-Стандарт
Альфа-Богатир
Фенікс
Протруйники
Діксіл
Діксіл Ультра
Десиканти
Сонечко
Фуміганти
Джин
Родентициди
Роденфос
Роденфос (порошок)

Командор - атакує і перемагає!

Весна завжди несе із собою тривогу та надію селянину. За сприятливих погодних умов вегетації 2005 року слід повсюдно очікувати розмноження та поширення основних шкідників. Адже, вирощуючи сільськогосподарські культури, землероби створюють на полі чи в саду й середовище для життєдіяльності шкідливих організмів, тим самим визначаючи частку врожаю, якою доведеться жертвувати. А втрати в середньому сягають 20 - 30 % урожаю.

 

Останні роки культура землеробства в багатьох випадках уже не стримує масового розмноження шкідників, недобір врожаю й зниження його якості приводить до того, що вирощування культур стає збитковим. Причинами перш за все є незадовільний фінансовий стан та матеріально - технічне забезпечення сільгосппідприємств, спрощення при обробітку ґрунту та догляду за посівами, невиконання інших технологічних вимог вирощування, скорочення об'ємів використання хімічних засобів захисту рослин. Тож захист врожаю повинен бути своєчасним, надійним та ефективним.

 

Протягом тривалого часу для боротьби із шкідниками застосовувались так звані перитроїди. Усі вони надто "летючі", тому їх не можна використовувати у спекотну погоду, вони більш шкідливі для людини, і до того ж, при застосуванні їх протягом кількох років у шкідника виникає "звикання".

 

На території України, пройшовши вдало реєстраційні випробування, з успіхом використовується препарат нового покоління від компанії Альфа - Химгруп - Командор.

 

На відміну від попередніх, які мали контактну й шлункову дію (тобто, розчин отрутохімікату обов'язково повинен був потрапити на самого шкідника, або на поверхню листка, який би він з'їв), Командор - препарат системної дії. Потрапивши на частину стебла чи листка, він розноситься з клітинним соком по всій рослині, а також добре поглинається корінням. Отже, шкідник гарантовано гине.

 

Командор ефективно контролює широкий спектр гризучих і сисних шкідників на більшості сільськогосподарських культур. Відома діюча речовина (імідаклоприд) відноситься до класу хлоронікотілінів, що мають новий механізм дії, до якого відсутня стійкість у комах.

 

Завдяки тому що блокується передача нервового імпульсу в організмі шкідників, ефект наступає вже через півгодини після застосування препарату на всіх стадіях розвитку комах.

 

Командор не втрачає біологічну активність навіть при застосуванні в умовах підвищених температур (вище 25 градусів) та значної сонячної інсоляції. Відсутність фітотоксичності препарату дозволяє проводити обробіток у будь-який період вегетації культурної рослини.

 

Традиційною галуззю сільського господарства України є садівництво. Збільшення виробництва високоякісної садівничої продукції - важливе завдання сільгоспвиробництва нашої країни, де зосереджено 29,8 % площ СНД, зайнятих плодово-ягідними насадженнями, що дають 30 % продукції.

 

Переваги інсектициду Командор, в.р.к. (імідаклоприд, 200 г/л):

  • Швидкий ефект, наступає вже через півгодини після застосування;
  • Довготривалий період захисної дії (протягом 14 - 21 дня);
  • Відсутність резистентності у шкідників;
  • Низька норма витрати;
  • Широкий спектр дії, в т.ч. в закритому ґрунті;
  • Відсутність фітотоксичності;
  • Застосування не залежить від температури навколишнього середовища;
  • Надійно захищає молоді пагони та листя, які відростають вже після обробітку завдяки сильно вираженій коренесистемній дії;
  • Низькотоксичний для людей та навколишнього середовища;
  • Термін внесення необмежений - в будь - який період вегетації.

 

Досвід і практика показують, що продуктивність плодових насаджень перш за все залежить від якості садивного матеріалу, який використовують для закладення саду. На сьогоднішній день в Україні розроблені інтенсивні технології виробництва плодової продукції, поліпшується якість підщепного та прищепного матеріалу, що потребує вдосконалення стратегії захисту насаджень від шкідників.

 

Якщо захисні заходи проводити несвоєчасно або й зовсім від них відмовитись, то вихід стандартних саджанців знижується на 18 - 37 %.

 

Плодові культури пошкоджуються чисельними шкідниками, які щорічно знищують частину врожаю при значних затратах на захисні заходи. У всіх районах плодівництва України найбільш поширеними та шкодочинними є плодожерки, попелиці та кліщі.

 

Командор володіє високою ефективністю проти цих шкідників. За даними інституту виноградарства й виноробства ім. Таїрова, в нормі витрати 0,2 л/га ефективність дії препарату становить: проти яблуневої плодожерки 91,9 - 98,1 % ; проти попелиць на груші, черешні та персику 100 %. Крім того, інсектицид надійно захищає відростаючі молоді стебла та листя.

 

Командор забезпечує збереження урожаю яблук вартістю 6670 грн./га. Чистий прибуток при застосуванні препарату проти шкідників плодових культур складає 6319 грн./га. Затрати на проведення захисних заходів окуповуються в 5,76 раза.

 

У всіх зонах виноградарства України найбільш поширені та шкодочинні гронова листокрутка та кліщі. Так, гусениці першого покоління гронової листокрутки пошкоджують суцвіття, знищуючи біля 30% квіток, гусениці другого покоління знищують біля 5 % зелених, а третього покоління - біля 2 % стиглих плодів.

 

Інсектицид Командор володіє високою ефективністю проти гронової листокрутки винограду. При застосуванні на початку відродження гусениць першого покоління ефективність його дії становить: проти гусениць першого покоління - 93,0 %, проти гусениць другого покоління - 88,2 %, проти гусениць третього покоління - 91,3 %.

 

Акарицидну активність характеризує те, що протягом доби загинуло 55 % кліщів, через 48 годин - 76,7 % кліщів, а через 3 доби - 96,6 %.

 

Використання інсектициду Командор для боротьби з гроновою листокруткою та кліщами забезпечує прибавку урожаю винограду 10,6 ц/га вартістю 848 грн. на гектар.

 

При застосуванні препарату обсяги використання інсектицидів на виноградниках зменшуються на 66 - 84 %, період від останньої обробки насаджень до збору урожаю збільшується в 3 - 4 рази проти регламентованих строків, що гарантує екологічну чистоту урожаю та довкілля.

 

Таким чином, Командор являється універсальним інсектицидом проти комплексу шкідників в садах та на виноградниках.

 

Препарат Командор в.р.к., проходить вдало реєстраційні випробування і на інших культурах, оскільки його діюча речовина (імідаклоприд) може з успіхом використовуватись для захисту всіх сільськогосподарських культур без обмежень і прекрасно контролює основні види шкідників.

 

Окрім усього сказаного, ціна на препарат Командор від компанії Альфа - Химгруп дозволяє значно здешевить хімічний захист, разом із тим провести його ефективно та якісно.

 << Назад

Сделано в Гайдай.ком

Адреса: 03150, Київ, вул. Предславинська, 28, 4 пов.
Тел./факс: +38 044 331 53 62